Zimní turnaj Vřesina 2013: První zápas...

sobota 19.ledna 2013 od 9:00 - UT Vřesina u Ostravy

OSTRAVA - JIH

Branky Dobré:  27. Gryžboň, 28. Knodl ( z 32 m.), 36. Palarčík (TK), 41. Kováč, 49. Malchárek, 64. a 83. Dužík, 76. Koloničný
Branky hosté:  Ostrava-Jih: 6. min, 13. min

Sestava Dobré:  Lamoš (63. Glogar) - Knodl (46. Filipčík), Imričko, Zicha, Damek (46. Rajnoch) - Bednárek (75. Koloničný), Gryžboň - Šmahaj (63. Dužík) - Palarčík, Kováč (46. Malchárek) - Koloničný (46. Figura).

Web soupeře: http://www.fcostravajih.cz