Muži: Vítězný vstup do jarní části...

sobota 28.března 2015 od 15:00 - mistrovské utkání 1.B třídy sk.C - areál Na Spartě

HORNÍ SUCHÁ

Branky Dobré:  Gryžboň O., Lužný
Sestava Dobré:  Baran P. (30. Vláčil) - Šmahaj, Zícha, Šebestík, Kisza - Gryžboň J. (Rajnoch), Lužný (Platoš) - Filipčík, Javorek, Rečka (Palarčík) - Gryžboň O. (Malchárek)

V úvod jarní sezony přivítali Doberští na svém trávníku Horní Suchou, která se netají postupovými ambicemi. Důležitý okamžik utkání přišel ve 28. minutě, kdy hostující útočník po odpískání fauloval velice nešetrně brankáře Barana, který na to doplatil tříštivou zlomeninou lýtkové a holenní kosti, takže jarní sezona pro něj bohužel skončila. O první gól zápasu se postarali domácí, když po ukázkové akci Rečky pohotově zakončoval mladík Ondřej Gryžboň. Ve druhé půli se hosté snažili nepříznivý vývoj zvrátit, ale byli to naopak domácí fotbalisté, kteří se dostávali k zakončení. V 72. minutě upravil na 2:0 z trestného kopu Lužný. Další šance už domácí hráči nevyužili, jelikož Rajnoch trefil pouze tyč, zbylé šance zlikvidoval hostující brankář.

Rozpisy - Podzim 2018

MUŽI