A-tým: Porážka od Jablunkova... (aktualizováno)

neděle 26.10.2014 od 14:00 - hřiště Jablunkov - BUS ze Sparty 12:30
mistrovské utkání 1.B třídy sk.C

1.FK SPARTAK JABLUNKOV

Branky Dobré:  Kisza
Sestava Dobré:  Lamoš - Malchárek (80.Fojtík), Figura, Šebestík, Rajnoch - Gryžboň J., Imričko - Damek, Gryžboň O. (70. Pastor), Palarčík - Kisza

Po velice smolném utkání doma s Petrovicemi, kdy jsme po našem nejlepším podzimním výkonu inkasovali vyrovnávací gól po naší hrubé chybě až v samotném závěru, jsme tentokrát zajížděli na půdu nevyzpytatelného soupeře z Jablunkova. Po domácí ztrátě jsme chtěli naplno bodovat což se bohužel i díky absenci některých klíčových hráčů ( Šmahaj, Javorek, Pietroszek, Lužný, Filipčík) nepovedlo.

Aktivněji začali domácí. K první střele utkání se dostali v osmé minutě. Ta šla ale vedle brány. Stejně dopadla a hlavička domácího útočníka z desáté minuty. Ve 13. minutě už se ale domácí hráči z Jablunkova radovali. Po přímém kopu se k hlavičce na hranici šestnáctky dostal Sikora. Jeho né moc nadějný pokus zapadl k pravé tyči – 1:0. V 18. minutě měl Jablunkov další velkou příležitost. Po rohu hlavičkoval úplně osamocený jeden z jeho hráčů, ale naštěstí minul bránu. 20. minuta a další šance domácích. Po pěkné kombinaci a kolmici do vápna spálil velkou šanci Ciencala. My jsme se dostali poprvé ke slovu až ve 25. minutě. Se střelou O. Gryžboně ale neměl domácí gólman problém. Obrovské šance jsme spálili v 35. minutě. Nejprve pálil O. Gryžboň z levého rohu šestnáctky do spojnice, od ní se míč odrazil na druhý roh šestnáctky, ze kterého pálil Damek do břevna. Od něj se míč odrazil na pětku, kde dobíhající Rajnoch naprosto regulérně skóroval hlavou. Bohužel pomezní nesmyslně zvedl praporek. Ve 40. minutě jsme se dočkali spravedlivého srovnání. Po rohu Damka se na zadní tyči prosadil netradičně prsama Kisza. – 1:1.

Druhý poločas nezačal vůbec dobře. Už po třech minutách dostal do vápna hezkou přihrávku Szotkowski. Brankář Lamoš místo vyběhnutí reklamoval ofside a domácí kapitán jeho zaváhání potrestal – 2:1. V 50. minutě jsme měli blízko k vyrovnání. Damek trefil přímo z rohu tyč od které se míč odrazil k volnému Gryžboňovi J. Ten z pěti metrů přestřeluje prázdnou bránu. V 65. minutě se po krásné akci dostal do samostatného úniku Figura. Brankář Pindor ho ale vychytal. Běžela 75. minuta a bylo to už o dvě branky. Centr z půlky hřiště usměrnil do brány hlavou opět kapitán Szotkowski – 3:1. V 90. minutě jsme inkasovali po čtvrté. Na centr z lajny si naběhnul Hudzieczek a hlavou trefil šibenici – 4:1.

Rozpisy - Podzim 2018

MUŽI