A-tým: První venkovní vítězství...(Aktualizováno)

neděle 28.9.2014 od 16:00 - hřiště Smilovice - BUS ze Sparty 14:30
mistrovské utkání 1.B třídy sk.C

TJ SMILOVICE

Branky Dobré:  Palarčík, Pietroszek, Rajnoch, Javorek
Sestava Dobré:  Lamoš – Šmahaj(52. Malchárek), Figura, Šebestík, Pietroszek – Filipčík, Javorek, Lužný(67. Pastor), Gryžboň O.(46. Kisza), Palarčík – Rajnoch

K dalšímu venkovnímu utkání jsme zajížděli na půdu nováčka soutěže ze Smilovic. Po třech předchozích prohrách na hřišti soupeře, jsme tentokrát museli naplno bodovat. To se, ač po velkém boji, nakonec stalo.

Začátek utkání nám vyšel na výbornou. Běžela 5. minuta a Šmahaj předložil míč do lajny Rajnochovi. Ten poslal prudký centr do vápna, kde ve vyložené šanci netrefil míč Gryžboň. Naštěstí za ním stál Palarčík a placírkou prostřelil domácí gólmana – 0:1. V 8. minutě se střelou z dálky presentovali i domácí. V 10. minutě už to bylo o dvě branky. Gryžboň byl ve vápně faulován a k pokutovému kopu se postavil jako tradičně Pietroszek – 0:2. Chvíli na to to zkoušeli domácí opět střelou z dálky. Ta šla ale mimo tři tyče. Ve 25. minutě jsme se radovali po třetí. Po odraženém míči hlavičkoval zpět do vápna Lužný, kde se k míči dostal Rajnoch a s přehledem zakončil k pravé tyči – 0:3. Po necelé půlhodině to tedy bylo už o tři branky, ale ani to nám nezabránilo, abychom si zápas opět zbytečně zkomplikovali. Ve 30. Minutě se po rohu a následném závaru před naší bránou prosadil domácí Dytko – 1:3. 38. minuta, další roh domácích, prodloužený míč s přehledem zakončil do naší sítě Rajnoch L. – 2:3.

Druhý poločas začal naší obrovskou šancí. Po rohu měl na hlavě gól Martin Lužný, ale bohužel jeho pokus mířil těstě vedle brány. V 52. minutě musel být střídán pro vážné zranění kolene tahoun našeho mužstva Šmahaj. Naštěstí jsme se chvíli na to dostali opět do dvoubrankového vedení. K přímému kopu se postavil Lužný, jeho centr do vápna prodloužil Palarčík na Javorka. Ten se svým důrazem probil přes tři domácí hráče a vstřelil čtvrtý gól – 2:4. V 67. minutě se po centru Pastora zkoušel prosadit Rajnoch, ale střílel jen nad bránu. Hned na to se ale radovali domácí. Po centru z lajny se prosadil opět domácí Rajnoch L., který hlavičkou snížil na rozdíl jediné branky – 3:4. V 78. minutě se dostal do šance Javorek, ale nezakončil přesně. Blízko vyrovnání byli domácí pět minut před koncem. Po centru ze strany a následné hlavičce, ale výborně zakročil Lamoš. Z následného rohu měli domácí opět obrovskou šanci. Na penaltě se ocitnul osamocený jeden z domácích hráčů. Nikým neatakovaný ale naštěstí pro nás zakončil mimo bránu. Doberský gólman Lamoš se ještě jednou blýsknul a to v 90. minutě, kdy opět likvidoval velikou šanci domácích.

Utkání jsme tedy nakonec po velmi bojovném výkonu zvládli v poměru 3:4. I když se po 25 minutách zdálo být celkem jasno, domácí se nevzdali a ještě do poločasu korigovali na rozdíl jediné branky. My jsme ale urvali konečně tři body z hřiště soupeře a vyšvihli jsme se na páté místo tabulky. V příštím kolem doma přivítáme silný celek ze Starého Města.

Rozpisy - Podzim 2018

MUŽI