A-tým: Gól v 90.minutě znamenal tři body pro Písek... (Aktualizováno)

neděle 14.9.2014 od 16:00 - hřiště Písek - BUS ze Sparty 14:30
mistrovské utkání 1.B třídy sk.C

TJ PÍSEK

2 ()
1 ()

Branky Dobré:  Javorek
Sestava Dobré:  Lamoš – Šmahaj, Figura, Šebestík, Pietroszek – Filipčík, Javorek, Lužný, Gryžboň O.(65.Fojtík), Palarčík(80. Imričko) – Damek(45. Rajnoch)

Toto kolo jsme zajížděli na půdu nepříjemného soupeře. Písek, který jsme v loňské sezóně na domácím hřišti rozprášili 8:0, je hlavně nepříjemný svým důrazem a standartníma situace a to se v tomto zápase potvrdilo.

Už v 7. minutě nabídl Filipčík nepochopitelnou malou domu z půlky hřiště šanci domácímu útočníkovi, který se dostal až do vápna kde byl faulován Figurou. K pokutovému kopu se postavil stoper Kapsia a rozvlnil síť Lamošovy brány – 1:0. O tři minuty zahrával Písek rohový kop. K odraženému míči se dostal Ligocki a jen těsně minul bránu. Ve 14. minutě se po narážečce s Palarčíkem dostal ke slušné střele z 25 m Lužný, bohužel minul tři tyče. V rozmezí od 20. do 22. minuty se dostal do dvou slibných příležitostí mladíček Gryžboň. Ale jeho zakončení nemělo potřebnou razanci. Ve 23. minutě už jsme se dočkali zaslouženého vyrovnání. Damek utekl po lajně a ve vápně našel Javorka, který neměl problém skórovat – 1:1. V 30. minutě se do šance dostal opět Gryžboň. Ve vápně se zbavil obránce vykláněčkou, ale mířil pouze doprostřed brány.

Druhý poločas začal náporem Dobré. V 50 minutě byl ve vápně faulován Rajnoch, ale sudí penaltu neodpískal. 53. minuta přinesla další velkou šanci Dobré. Šmahaj přihrál Gryžboňovi, jeho střelu z blízka gólman vyrazil a Palarčík už se k dorážce bohužel nedostal. V 70. minutě měl obrovskou příležitost Palarčík. Po přihrávce od Filipčíka stál osamocený na hranici 16m. Jeho placírce na vzdálenější tyč ovšem chyběly centimetry. O minutu později Javorek skvěle utekl po lajně přes dva bránící hráče. Ve vápně našel na pětce osamoceného Rajnocha, který bohužel trefil jen gólmana. Prakticky celý druhý poločas se Písek nedostal na naši polovinu. Ale paradoxně to byl on, kdo nakonec rozhodl o tom, že tři bodu zůstanou doma. V 90. minutě se po standartní situaci a odraženém míči dostal do zakončení autor prvního gólu Kapsia a zvýšil na – 2:1. V tom momentě rozhodčí ukončil zápas.

I přesto, že jsme Písek prakticky celý zápas do ničeho vážného nepustili, dvěma hrubými chybami a spoustou neproměněných nebo nedotažených akcí jsme nakonec prohráli. Po třetí za sebou jsme venku ani nebodovali. Tento zápas byl jasnou ukázkou toho, že i z minima se dá vytěžit maximum. Písek, ač absolutně nezaslouženě, bral všechny tři body. V příštím kole přivítáme celek z Mostů. Utkání začíná už v 15:00 a to v sobotu 20.9.2014.

Rozpisy - Jaro 2018
ODKAZY Dorost ODKAZY