A-tým: Tři body zůstaly doma... (Aktualizováno)

sobota 6.září 2014 od 16:30 - hřiště Sparta
mistrovské utkání 1.B třídy sk.C

TJ SOKOL NÝDEK

Branky Dobré:  Filipčík, Javorek, Damek, Lužný
Sestava Dobré:  Lamoš - Šmahaj, Figura, Šebestík, Pietroszek (85. Fojtík) - Filipčík (80.Imričko), Javorek, Malchárek (55.Lužný), Palarčík(60.Gryžboň J.)- Gryžboň O. (46. Rajnoch) - Damek

Po nepovedeném zápase v Horní Suché, jsme tentokrát přivítali celek z Nýdku. Konečně jsme se po třech předchozích zápasech sešli takřka kompletní a i to byl jeden z důvodů proč jsme chtěli naplno bodovat.

První vážnější šanci prvního poločasu měli na kopačkách hosté. K přímému kopu se postavil nestárnoucí Hadrava. Jeho střelu tečoval domácí Figura na břevno. 12. minuta přinesla první branku zápasu. U lajny uhrál v těžké pozici míč mladíček O. Gryžboň a poslal míč na osamoceného Filipčíka. Ten se z blízka nemýlil – 1:0. Po půl hodině hry se ke krásné střele z první dostal po odraženém míči nýdecký hráč, ale Lamoš jeho pokus kryl. V 34. Minutě jsme zahrávali přímý kop ke kterému se postavil Šmahaj. Krásným centrem našel ve vápně Javorka, který hlavou tečoval míč za záda gólmana Richtera – 2:0. O tři minuty později už to ale bylo bohužel zase jen o jednu branku. Po chybě Javorka ve středu hřiště se až do zakončení probojoval Brzezina a s přehledem prostřelil Lamoše – 2:1. Ještě v poslední minutě první půle jsme měli obrovskou šanci. Palarčík dával z lajny do vápna ostrý centr, ke kterému se dostal Malchárek. Bohužel jeho střelu vyrazil brankář na tyč.

Druhý poločas začala lépe Dobrá. V 50. Minutě posul Damek míč na Palarčíka, tak na hranici šestnáctky našel Rajnocha, jehož střelu ale gólman vyrazil. 60. minuta přinesla velkou šanci Nýdku. Lamoš ale Spratka vychytal a nedopustil tak srovnání. V 70. minutě se po závaru ve vápně dostal na zadní tyči k balónu Damek a na hranici offsidu bombou pod břevno zvýšil na – 3:1. V 76. minutě jsme zahrávali přímý kop zhruba z 20 m. K němu se postavil Lužný a nekompromisně vymetl pravou šibenici – 4:1. Tři minuty před koncem zápasu se po ostrém zákroku na Figuru a následné druhé žluté kartě poroučel do šaten hostující Tlacháč. V 90. Minutě ještě korigoval Nýdek po vymyšlené penaltě na konečných – 4:2.

Utkání jsme tedy nakonec zvládli celkem bez problémů. I když předvedená hra, především v první půli, nebyla ještě z daleka podle přestav trenéra Zářického. Příští utkání odehrajeme v neděli 14.9. v 16:00 na půdě nepříjemného Písku.

Rozpisy - Jaro 2018
ODKAZY Dorost ODKAZY