A-tým: Z Horní Suché bez bodů... (Aktualizováno)

sobota 30.8.2014 - 17:00 - hřiště Horní Suchá
mistrovské utkání 1.B sk.C

HORNÍ SUCHÁ

Branky Dobré:  Gryžboň O.
Sestava Dobré:  Lamoš – Šmahaj, Pietroszek, Šebestík, Malchárek – Filipčík, Fojtík (65. Lužný), Javorek, O.Gryžboň, (75. Pastor)Palarčík – Damek

V dalším utkání jsme zajížděli na půdu silného celku z Horní Suché. Opět jsme se museli vypořádat s velkou řadou absencí (Rajnoch, Figura, Imričko, Kisza…) I přesto jsme chtěli v zápase zvítězit a úvodních 25 minut tomu i nasvědčovalo. Bohužel jsme odjeli bez jediného bodu.

V 10. minutě se řítil do šance Šmahaj, ale místo zakončení dával naslepo pod sebe, kde byl bohužel jen jeden z bránicích hráčů. Ve 20. minutě udělal velkou chybu domácí stoper, kdy se nechal obrat o míč O. Gryžboněm. Ten si na svůj věk počínal velmi zkušeně a otevřel skóre zápasu – 0:1. Byl to jeho druhý gól ve druhém utkání po sobě. Minutu po vstřelené brance se mohl Gryžboň radovat znova, ale ve vyložené šance ho skvěle vychytal gólman Richter. A jak se říká: „Nedáš, dostaneš“. Běžela 23. minuta a bylo srovnáno. Suchá zahrávala standartku, ke které se postavil Čopák a našel přesně hlavu Kalety – 1:1. Od této chvíle, jsme absolutně přestali hrát a byli bez koncentrace. Do šancí se dostávali především domácí. V 30. minutě měl po rohu další gól na hlavičce Pasterňák, ale nedal. V 36. minutě už se ale domácí po zásluze dostali do vedení. První velkou šanci ještě Lamoš zlikvidoval, ale po odraženém míči zakončoval ze 16 m Stebel – 2:1.

Začátek druhé půl nepřinesl žádnou vyloženou šanci a většina času se odehrávala mezi oběma šestnáctkami. První větší šance přišla až v 68. minutě. Kapitán domácích Zima, zkoušel z rohu velkého vápna krásně přelobovat Lamoše, ale jeho pokus skončil naštěstí na tyči. My jsme si první větší šanci vypracovali až v 75. minutě. K přímému kopu se postavil Palarčík, který poslal míč do vápna, kde měl nejblíž k zakončení Lužný. Bohužel hlavou míč netrefil. V 77. minutě Damek prostričl míč na Javorka, který krásně vystřelil. Jeho pokus ale brankář kryl. V 81. minutě ale udeřili opět domácí. Čopák nahrál do vápna na Pasterňáka, který se krásně uvolnil a prostřelil Lamoše – 3:1. Poslední šanci zápasu měl na kopačce Damek, ale jeho tečovanou střelu doprostřed po Palarčíkově centru gólman bez potíží chytnul.

Utkání jsme tedy nakonec prohráli 3:1. Prvních 20 minut jsme soupeře k ničemu nepustili a dostali se do zaslouženého vedení. Bohužel, jako pokaždé, při obdržené brance se naše hra i psychika nesmyslně sesypala a soupeř nás za to trestal. Příští utkání odehrajeme 6.9.2014. v 16:30 doma proti Nýdku.

Rozpisy - Jaro 2018
ODKAZY Dorost ODKAZY