A-tým: Nevydařený vstup do sezóny... (Aktualizováno)

16.srpna od 10:15 - hřiště v Petřvaldu - BUS 9:00 ze Sparty
1.B třída sk.C

SLOVAN ORLOVÁ

Sestava Dobré:  Lamoš - Šmahaj, Šebestík, Figura, Pietroszek - Fojtík (70.Gryžboň J.) - Filipčík, Javorek, Lužný, Damek - Kisza

K prvnímu utkání sezóny jsme zajížděli na půdu nováčka z Orlové. O soupeři, který postoupil z okresního přeboru, jsme moc informací neměli. Přesto jsme chtěli naplno bodovat, což se nepodařilo a odjížděli jsme bez bodů.

Do první větší příležitosti se dostával už v sedmé minutě domácí Němec T. Lamoš, však jeho střelu z blízka kryl. V 15. minutě měl blízko ke vstřelení branky Kisza, ale po přesné Filipčíkově přihrávce nedal. O dalších pět minut další šance Dobré. Po špatném odkopu brankáře Kotrly a následném brejku bohužel nezakončil Lužný a následně ani Šmahaj. Po půl hodině hry zahrávala Dobrá přímý kop z cca 18 m. K míči se postavil Pietroszek, ale jeho střela mířila jen břevna. Pět minut před koncem prvního poločasu ještě střílí nad bránu Filipčík a chvíli na to ho napodobuju stejně i Lužný. Do kabin se tedy šlo za stavu 0:0.

Druhou půli začala o něco lépe Orlová. V 50. Minutě střílel domácí hráč vedle Lamošovy brány a za dalších pět minut měl velkou šanci Němec J., ale jeho střela neměla potřebnou razanci. V 60. minutě opět velká šance hostující Dobré. K míči se dostal na šestnáctce Fojtík a jeho tečovaná střela skončili opět na břevně domácí brány. O tři minuty později už se hrstka diváků gólu dočkala, bohužel pro nás skončil míč v naší bráně. Po velké chybě naší levé lajny se k míči dostal domácí útočník Ristovský a z velkého úhlu prostřelil vyběhnuvšího Lamoše – 1:0. Po obdržené brance jsme sice měli územní převahu, ale žádnou větší gólovou příležitost jsme si nevypracovali. Orlová hrozila z brejků. Při jednom z nich se po druhé žluté kartě musel poroučet do sprch stoper Šebestík.

Zápas jsme bohužel nezvládli. I přes absenci Palarčíka, Rajnocha, Imrička, Malchárka, jsme si se soupeřem měli poradit lépe. Je třeba ale říct, že Orlová, bude jako nováček 1.B třídy těžkým soupeřem pro všechny týmy. Mají několik výborných individualit ( Němec L. Ristovský M. ) a takticky podali velmi dobrý výkon. Příští utkání přivítáme staronového soupeře z Havířova. Zápas se odehraje v sobotu 23.8.2014 od 17:00 na hřišti v Dobré.

Rozpisy - Jaro 2018
ODKAZY Dorost ODKAZY