ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
A-tým: V derby se zrodila remíza... (Aktualizováno)


sobota 7.6.2014 - 17:00 - areál Na Spartě - 1.B třída sk.CTJ SOKOL DOBRÁ "A"

FK STAŘÍČ
2 (1)
2 (1)

Branky Dobré:  Kisza,Damek
Sestava Dobré:  Lamoš – Pietroszek, Figura (46. Imričko),Šebestík, Šmahaj – Palarčík,Lužný, Fojtík(60. Knödl), Rajnoch, Filipčík – Kisza(35. Damek)

Tentokrát jsme doma přivítali poslední, sestupem ohrožený Staříč. Zápas nás nečekal vůbec jednoduchý. Staříči jde v posledních kolech o vše a tak se dalo z jejich strany očekávat velmi bojovné a houževnaté utkání.

Zápas začal velmi opatrně. Pokud nepočítáme Pietroszkovu pumelici ze čtvrté minuty, která šla ovšem mimo, prvních 20 minut se na hřišti celkem nic důležitého neudálo. 21. Minuta už přinesla šanci. Dobrá předvedla ukázkový brejk, kdy Filipčík vyvezl míč takřka přes půl hřišti, nahrál do lajny na Rajnocha, který bohužel nenašel před vápnem ve vyložené šanci stojícího Šmahaje. 28. minuta a krásná kombinace na po ose Lužný, Palarčík, Rajnoch. Hostující ovšem odvrátili na roh. K tomu se postavil Palarčík a přesným míčem našel hlavičku Kiszy, který otevřel skóre – 1:0. O další minutu později měl další šanci Rajnoch. Bohužel Fojtíkův centr hlavou umístil jen doprostřed brány. V 35. minutě si Kisza obnovil zranění třísla a byl nucen střídat. Běžela 40. minuta a tak jako v předešlých zápasech, jsme soupeře nakopli zbytečnou chybou, kterou dokázal využít. Po velmi laxním přístupu obránců se k míči dostal na 16m Kolek a střelou pod břevno překvapil Lamoše – 1:1. O další minutu zkoušel Filipčík obstřelit hostujícího gólmana, ale jeho střela šla jen nad bránu. Před koncem poločasu se do šance dostal ještě hostující Šištík. Jeho střela šla těsně vedle brány. Poločasový výsledek byl tedy 1:1.

Do druhého poločasu nastoupil místo Figury uzdravený Imričko. Bohužel běžela 52. minuta a radoval se opět Staříč. A opět jsme mu gól prakticky darovali. Chybu našich stoperů, kdy podcenili dlouhý míč za obranu využil Šištík a zvýšil na – 1:2. V 60. minutě proběhlo poslední naše střídání kdy Fojtíka nahradil Knödl. 61. minuta a po pěkné kombinaci střílel Rajnoch – doprostřed. O pět minut později se prakticky naposledy v zápase dostal ke slovu Staříč. Po krásné přihrávce Prokopa střílel Matula, Lamoš ho ale vychytal. V minutě 67. byl po centru Damka ve vápně stažen Šmahaj. Rozhodčí ale penaltu bohužel nepísknul. Čas utíkal rychleji a rychleji a náš tlak postupně gradoval v dobývání soupeřovy brány. 10 minut před koncem měl velkou šanci Knödl. Po Pietroszkově centru se dostal ke střele, kterou ale brankář Smetana kryl. V 82. minutě jsme se konečně dočkali. Rajnoch centroval do vápna, kde se nedohodl hostující stoper s gólmanem, čehož využil Damek a svým důrazem srovnal na – 2:2. O další minutu mohlo být ještě veseleji. Po dalším centru z lajny se k hlavičce dostal Damek. Sám před bránou bohužel nedokázal míč pořádně umístit a jeho pokus Smetana chytnul.

Zápas jsme tedy opět bohužel nezvládli a stejně jako ve středeční dohrávce v Petrovicích remizovali 2:2. Ale po nemastném neslaném výkonu, asi spravedlivě. Kde jsou ty výkony a předváděná hra z naší série pěti výher v řadě?! Další zápas odehrajeme opět v domácím prostředí proti Hrádku, kterému jde také o sestup.

autor článku: Ondřej Glogar
 
Informace
Muži - zimní příprava 2021
Vzhledem k nouzovému stavu a opatřením vlády nelze trénovat standardním způsobem ve skupinách.
Tréninky MUŽŮ i DOROSTU jsou tedy ode dnešního dne až do odvolání individuální – běžecké.

Náplň: 2x týdně výběh na známém nošovickém okruhu s tím, že mezi jednotlivými tréninkovými dny musí být 2 dny pauza.
Běh se skládá ze 4 sérií (kol) po 11 minutách. Každou sérii běžet vysokým tempem. Jedno kolo by mělo být uběhnuto za 6-8 minut. Z toho vyplývá odpočinek mezi sériemi (3-5 minut).
Před každým tréninkem je důležité rozběhání, rozdýchání a protažení. Mezi jednotlivými sériemi rovněž protáhnout a dostat se co nejvíce do klidového režimu před další kolem.
Po konci tréninku protáhnout a dostat se co nejrychleji domů do tepla.
PARTNEŘI