A-tým: Imričkova pumelice rozhodla derby...

sobota 10.listopadu od 14:00 - hřiště Dobratice - 1.B sk.C

TJ DOBRATICE

Branky Dobré:  Filipčík, Šmahaj, Imričko
Branky hosté:  Branky Dobratic: 2x Marian Caucidis

Sestava Dobré:  Glogar - Bednárek (Gryžboň), Zícha, Imričko, Pietroszek - Rajnoch - Šmahaj D., Palarčík, Filipčík (Damek) - Javorek - Šmahaj L.(Glembek)

Sestava Dobratic: Pielesz – Bela, Stříž (46. Saniter), Světlík (65. I. Klesniak), Skotnica – L. Zeman, Marián Causidis, L. Klesniak, Kolář – F. Zeman (80. Platoš), M. Dobiáš. Trenér: Marián Korabík.

V Dobraticích se odehrálo derby se vším všudy. Na úvodní gól hostujícího Filipčíka stačil ještě do poločasu reagovat domácí Marián Causidis. „Hned v úvodu utkání jsme si vypracovali tři vyložené šance, bohužel jsme z toho vytěžili pouze vedoucí branku," hodnotil začátek střetnutí doberský kouč Petr Wiecek. Toho po změně stran potěšil Šmahaj, který podruhé poslal hostující celek do vedení. Jenže Dobratičtí mají ve svém středu kanonýra Mariána Causidise, který svou druhou trefou v zápase vyrovnal. Když už to vypadalo na dělbu bodů, opřel se v 88. minutě nádherně do míče Imričko a zajistil tak hostům tři body. „Z mého pohledu to byl spíš remízový zápas. Rozhodla však krásná branka Imrička, v této soutěži jsem takovou ještě neviděli," pochválil hostujícího obránce domácí trenér Marián Korabík. „Konečně se na nás usmála paní Štěstěna. Imričkovi jsem hned po gólu řekl, že si má své kopačky zout a pověsit na čestné místo. Takový gól už Martin nikdy nedá. Jsem ale rád, že jsme se v tabulce pravdy dostali do kladných čísel, z toho budeme na jaře vycházet. V zimě nás čeká hodně práce, a to všechny, od funkcionářů, mě i hráče," dodal Wiecek.

Rozpisy - Podzim 2018

MUŽI