Tabulka
1. TJ Bystřice 29
2. FC Vratimov 25
3. SK Stonava 24
4.   . FK Spartak Jablunkov 22
5. TJ Dobratice 22
6. TJ Sokol Dobrá 20
7. FK Slavia Orlová-Lutyně 20
8. Finstal Lučina 19
9. První SC Staré Město 18
10. FC Libhošť 15
11. SC Smilovice 13
12. TJ Jistebník 12
13. FK Baník Albrechtice 11
14. TJ Sokol Hrabová 8
ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
Glogiho okénko: rozhovor s Martinem Lamošem...

Fotka malá
Dalším hráčem, se kterým udělal Ondra Glogar rozhovor,
je Martin Lamoš.
Brankářská jednička doberského ačka, která přišla v zimě z Hnojníku...


1.Datum narození, znamení, svobodný nebo ženatý?

13.3.1989, tichá ryba, svobodný

2. V jaké jezdíš vozidle?

V černém. :-) přesněji vw golfiiik.

3. Tvé oblíbené jídlo a pití?

Asi svíčková, halušky a losos. A z pití asi nějaký džusík s dužinou, a z PITÍ Pana Morgana. Ovšem za nejlepší pití považuji Jacka Danielse Honey .

4. Oblíbený film, seriál?

Nedotknutelní a seriál jednoznačně Top gear :-)

5. Oblíbená hudba?

Cokoli rozproudí krev v žilách, poslední dobou asi Dub step a rnb

6. Tvůj nejlepší trenér? A proč?

Těch je víc, když jsem hrál za Frýdek tak asi pan Goroš, pro jeho humor. Pan Grygar z Hnojníku, a teď v dobré pod vedením Tomáše Zářického je radost hrát, dlouho jsem nezažil takovou práci, pílí a radost co všichni kluci předvádí při tréninku.

7. Největší fotbalový úspěch a zklamání?

Cením si 9. místa v MSDL s ročníkem 1988 ve FM (fotku s klukama mám dodnes vystavenou, fajn parta). Zklamaný jsem snad ani nikdy nebyl, hraju fotbal pro radost a nadšení.

8. Nejoblíbenější tým?

Gunneers - Arsenál Londýn!!! A v lize Sparta.

9. Na jakém postu se ti hraje lépe v „A“ týmu v bráně nebo v „B“ týmu v útoku??

:D čekal jsem tuhle otázku. Ze začátku jsem byl v „A“ týmu celkem v křeči… Bál jsem se, abych něco nepokazil, a tím jsem klukům moc nepomohl. V „B“ týmu to bylo uvolněnější, ale teď jsem rád, když je ta možnost hrát i chytat, protože v obou týmech se cítím skvěle. Jen škoda, že mi první dva zápasy v „A“ týmu nevyšly, mohlo to být veselejší.

10. Hráč se kterým si ti hrálo nebo hraje nejlépe?

Byl to Jindra Mach.

11. Spoluhráč a protihráč v mládežnických kategoriích, který to dotáhl v kariéře nejdále?

:D Adam Javorek – do repre v americkém fotbale :D

12. Jak se ti líbí v Dobré? (kolektiv, zázemí apod. )?

Fantastické, rád bych tady pokračoval i v další sezóně, ale o tom asi rozhodovat sám nebudu. Kolektiv je skvělý, asi nikde jsem neviděl, aby takhle tahal tým za jeden provaz. A zázemí – teplá voda, zrcadlo v šatně :D a samozřejmě super hřiště. Paráda.

13. S kým si z kabiny rozumíš nejvíce a proč?

Vycházím snad se všema, je tady skvělý kolektiv!!! Malchi, Pietro, Jenda Filipčík, nervák Marťas Lužný, Smíšek Dušan, kladivoun Dan, dříč Vlastik, alfoun Adam, Pala . . . . prostě fakt všichni super.

14. Nedávno jsi přišel z konkurenčního Hnojníku? Proč, když jsi tam měl jasné místo jedničky? A dokázal bys porovnat oba týmy, co se týče zázemí, tréninků, přípravy na zápasy, herního stylu apod?

Už dlouho jsem chtěl do Dobré, byl jsem za předešlého trenéra s Dobrou i na soustředění. Bohužel to nevyšlo už dřív. Šel jsem tady, protože je tady vše o level výš. Přístup k tréninkům, zázemí, kolektiv. Porovnal bych to asi v tom přístupu. Kluci se fakt tady snaží chodit na tréninky, z kterých si přenášíme úžasné věci do zápasů. Viz poslední asi 4 zápasy a naše góly v prvních 15-ti minutách. Vedení . . . přijde mi, že si v Dobré váží každého, kdo tady hraje bez rozdílů. Nikdo si zde nehraje na hvězdu, že by přišel jen na zápas! Tak jak se to dělo v Hnojníku. Místní chodili na tréninky a v zápasech hráli stejně kluci, co se ukázali jen na zápasech. Takže jsem rád, že můžu být tady. Teď ještě podávat výkony, aby mě trenér chtěl i do budoucna :D

15. Pamatuješ si, když jsi mi dával co by útočník dva góly v mistrovském utkání? :D

Pamatuji si ho moc dobře :D Byl to asi můj nejlepší zápas na hrotu. Jen škoda že jsi mi pochytal další šance, měl jsem jich fakt dost. Mohl to být můj první hattrick. Skvělý zápas a výhra 2:0. Pamatuju si, že po druhém gólu jsem musel střídat pro svalové zranění (křeče) :-D :-D
 
Informace
Rozpisy - Podzim 2018

MUŽI
ODKAZY Dorost ODKAZY Mladší žáci ODKAZY
Nábor školních dětí ODKAZY
PARTNEŘI