Tabulka
1. TJ Petřvald na Moravě 34
2. FK Slavia Orlová-Lutyně 28
3. SK Stonava 27
4. TJ Dobratice 25
5. FK Baník Albrechtice 24
6. FC Vratimov 21
7. Finstal Lučina 20
8.   . FK Spartak Jablunkov 19
9. TJ Sokol Dobrá 14
10. TJ Jistebník 14
11. První SC Staré Město 12
12. SC Smilovice 10
13. FC Libhošť 9
14. TJ Sokol Dolní Lutyně 1
ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
Glogiho okénko: rozhovor s Martinem Lamošem...

Fotka malá
Dalším hráčem, se kterým udělal Ondra Glogar rozhovor,
je Martin Lamoš.
Brankářská jednička doberského ačka, která přišla v zimě z Hnojníku...


1.Datum narození, znamení, svobodný nebo ženatý?

13.3.1989, tichá ryba, svobodný

2. V jaké jezdíš vozidle?

V černém. :-) přesněji vw golfiiik.

3. Tvé oblíbené jídlo a pití?

Asi svíčková, halušky a losos. A z pití asi nějaký džusík s dužinou, a z PITÍ Pana Morgana. Ovšem za nejlepší pití považuji Jacka Danielse Honey .

4. Oblíbený film, seriál?

Nedotknutelní a seriál jednoznačně Top gear :-)

5. Oblíbená hudba?

Cokoli rozproudí krev v žilách, poslední dobou asi Dub step a rnb

6. Tvůj nejlepší trenér? A proč?

Těch je víc, když jsem hrál za Frýdek tak asi pan Goroš, pro jeho humor. Pan Grygar z Hnojníku, a teď v dobré pod vedením Tomáše Zářického je radost hrát, dlouho jsem nezažil takovou práci, pílí a radost co všichni kluci předvádí při tréninku.

7. Největší fotbalový úspěch a zklamání?

Cením si 9. místa v MSDL s ročníkem 1988 ve FM (fotku s klukama mám dodnes vystavenou, fajn parta). Zklamaný jsem snad ani nikdy nebyl, hraju fotbal pro radost a nadšení.

8. Nejoblíbenější tým?

Gunneers - Arsenál Londýn!!! A v lize Sparta.

9. Na jakém postu se ti hraje lépe v „A“ týmu v bráně nebo v „B“ týmu v útoku??

:D čekal jsem tuhle otázku. Ze začátku jsem byl v „A“ týmu celkem v křeči… Bál jsem se, abych něco nepokazil, a tím jsem klukům moc nepomohl. V „B“ týmu to bylo uvolněnější, ale teď jsem rád, když je ta možnost hrát i chytat, protože v obou týmech se cítím skvěle. Jen škoda, že mi první dva zápasy v „A“ týmu nevyšly, mohlo to být veselejší.

10. Hráč se kterým si ti hrálo nebo hraje nejlépe?

Byl to Jindra Mach.

11. Spoluhráč a protihráč v mládežnických kategoriích, který to dotáhl v kariéře nejdále?

:D Adam Javorek – do repre v americkém fotbale :D

12. Jak se ti líbí v Dobré? (kolektiv, zázemí apod. )?

Fantastické, rád bych tady pokračoval i v další sezóně, ale o tom asi rozhodovat sám nebudu. Kolektiv je skvělý, asi nikde jsem neviděl, aby takhle tahal tým za jeden provaz. A zázemí – teplá voda, zrcadlo v šatně :D a samozřejmě super hřiště. Paráda.

13. S kým si z kabiny rozumíš nejvíce a proč?

Vycházím snad se všema, je tady skvělý kolektiv!!! Malchi, Pietro, Jenda Filipčík, nervák Marťas Lužný, Smíšek Dušan, kladivoun Dan, dříč Vlastik, alfoun Adam, Pala . . . . prostě fakt všichni super.

14. Nedávno jsi přišel z konkurenčního Hnojníku? Proč, když jsi tam měl jasné místo jedničky? A dokázal bys porovnat oba týmy, co se týče zázemí, tréninků, přípravy na zápasy, herního stylu apod?

Už dlouho jsem chtěl do Dobré, byl jsem za předešlého trenéra s Dobrou i na soustředění. Bohužel to nevyšlo už dřív. Šel jsem tady, protože je tady vše o level výš. Přístup k tréninkům, zázemí, kolektiv. Porovnal bych to asi v tom přístupu. Kluci se fakt tady snaží chodit na tréninky, z kterých si přenášíme úžasné věci do zápasů. Viz poslední asi 4 zápasy a naše góly v prvních 15-ti minutách. Vedení . . . přijde mi, že si v Dobré váží každého, kdo tady hraje bez rozdílů. Nikdo si zde nehraje na hvězdu, že by přišel jen na zápas! Tak jak se to dělo v Hnojníku. Místní chodili na tréninky a v zápasech hráli stejně kluci, co se ukázali jen na zápasech. Takže jsem rád, že můžu být tady. Teď ještě podávat výkony, aby mě trenér chtěl i do budoucna :D

15. Pamatuješ si, když jsi mi dával co by útočník dva góly v mistrovském utkání? :D

Pamatuji si ho moc dobře :D Byl to asi můj nejlepší zápas na hrotu. Jen škoda že jsi mi pochytal další šance, měl jsem jich fakt dost. Mohl to být můj první hattrick. Skvělý zápas a výhra 2:0. Pamatuju si, že po druhém gólu jsem musel střídat pro svalové zranění (křeče) :-D :-D
 
Informace
Muži příprava
podzim 2020
ODKAZY
PARTNEŘI