Tabulka
1. TJ Petřvald na Moravě 34
2. FK Slavia Orlová-Lutyně 28
3. SK Stonava 27
4. TJ Dobratice 25
5. FK Baník Albrechtice 24
6. FC Vratimov 21
7. Finstal Lučina 20
8.   . FK Spartak Jablunkov 19
9. TJ Sokol Dobrá 14
10. TJ Jistebník 14
11. První SC Staré Město 12
12. SC Smilovice 10
13. FC Libhošť 9
14. TJ Sokol Dolní Lutyně 1
ODKAZY
ODKAZY
NÁVŠTĚVNOST
 
Glogiho okénko: rozhovor s Adamem Javorkem...

Fotka malá
Dalším hráčem, se kterým udělal Ondra Glogar rozhovor,
je Adam Javorek.
Doberský defenzivní štít a milovník amerického fotbalu...


1. Datum narození, znamení, svobodný nebo ženatý?

Narodil jsem se 19. 4. 1987 ve znamení berana, žiju s přítelkyní

2. V jaké jezdíš vozidle?

Lítám v Alfe romeo 156 GTA :)

3. Tvé oblíbené jídlo a pití?

Těch jídel je hodně, zvlášť když je dělá přítelkyně :) špagety italiano nesmí chybět, tortily s kuřecím masem a pití v poslední době jahodový džus

4. Oblíbený film, seriál?

Koukám hodné na oboji, mezi filmy Náhradníci a dobré komedie, seriály momentálně Game of Thrones, Suits a nějací ti upíři :)

5. Oblíbená hudba?

Dance, hip-hop snesu skoro všechno, krom dechberoucí dechovky….

6. Tvůj nejlepší trenér? A proč?

Trenéru bylo strašně moc, rad zavzpomínám na p. Melára, který mě měl strašně moc dlouho, byl to fajn chlap, ale co se v poslední době tyče (dorost a žáci už je hodně vzdálena minulost bohužel) tak je to Tomáš Zařický, snaží se nás naučit nějakému systému, hernímu stylu, za ne úplně dobrých podmínek a pořád jde vidět nějaké zlepšení, takže klobouček :)

7. Největší fotbalový úspěch a zklamání?

Vyhráli jsme za F-M mezinárodní turnaj ve Francii, dával jsem rozhodující penaltu ve finále (to bylo se mi zda jako za žáky, už ani nevím), potom určitě postup ze st.dorostem, kde jsem ještě nemel co dělat :) a přitom jsem měl dost gólu nastřílených, ale už si to přesně nepamatuju....zklamáni určitě že jsem hrál jenom pul roku krajský přebor, tahle soutěž už má v sobe nějakou kvalitu a já okusil jen málo.

8. Nejoblíbenější tým?

AS ROMA

9. Na jakém postu se ti hraje nejlépe?

Prošel jsem snad všemi posty krom brankaře a zaleží hodně na mužstvu a stylu hraní, hraje se mi dobře pod hrotovým útočníkem a na defenzivním záložníkovi…

10. Hráč, se kterým si ti hrálo nebo hraje nejlépe?

Petr Stýskala, to byl dobrej týpek :)

11. Spoluhráč a protihráč v mládežnických kategoriích, který to dotáhl v kariéře nejdále?

Kubáň, Stýskala o dalších asi nevím nebo se mi nedoneslo…

12. Jak se ti líbí v Dobré? (kolektiv, zázemí apod. )

V Dobré jsem už dlouho a není si na co stěžovat

13. S kým si z kabiny rozumíš nejvíce a proč?

Nejvíce ani říct nemůžu, vycházím snad ze všemi doufám :)

14. Jak si jistě každý všimnul, máš velkou oblibu ve značce Alfa Romeo. Kdy tě to tak chytlo a proč tato značka? A kolik aut této značky jsi již vystřídal?

Joo je to srdcovka no, chytlo mě to při koupi prvního auta a už mě to nepustilo. Líbí se mi hodně design, sportovnější podvozky atd :) Navíc se mi libí, že kdo to trosku zná tak kdo jezdí v alfě tak se zdraví jako motorky což je zvláštní a potěší to, takový gang no :) Měl jsem už celkem tři modely a brousím si zuby na čtvrtý, ale to se ještě nabrousím :)

15. Je známo, že jsi hrál jednu dobu americký fotbal. Jak ses vlastně dostal k tomu to sporu a na jaké úrovni jsi ho hrál?

Dostal jsem se k tomu tak, že fotbal mě nějak přestal bavit plus byly neshody s trenérem a párkrát jsem to viděl v tv. V tu dobu zrovna dělal havířovsý klub nábor, tak jsem tam jel to zkusit, co to obnáší. Úplně mě to pohltilo, pro mě to je nej sport na planetě a nebyl jsem v tom špatný jako bonus :) strašně mé to bavilo a zhruba po půl roce se dělal nábor do repre a trenér nás tam 5 poslal, z toho byli 3 borci už zkušení hráči (jsem se ptal trenéra, jestli se zbláznil), ale dostal jsem se a zahrál jsem si kvalifikaci proti Španělsku, které jsme porazili a dostali se na ME do Švédska. V klubu to taky nebylo špatné. Juniorku jsem si užil a najednou nebyl věk na juniorku. Mohl jsem hrát jen za muže (předtím jsem hrál za oboji), přišla práce a najednou nebylo tolik času, tak jsem od toho upustil, navíc u nás v ČR tento sport nemá takové zázemí jako fotbal a hokej. Je to poměrně novinka, to se odvíjí na kvalitě a penězích. Pak jsem to zkoušel ještě v Polsku, ale tam mi to kvůli práci na 12-ti hodinové směny nevyšlo, což mě tak napadá, že teď už dělám 8čky. Že bych mohl jit zase hrát co Tome? :D


 
Informace
Muži příprava
podzim 2020
ODKAZY
PARTNEŘI