A-tým: Finiš Dobré na bod nestačil...(Videosestřih)

sobota 3.listopadu od 14:30 - hřiště Na Spartě - 1.B sk.C

ČSAD HAVÍŘOV

Branky Dobré:  2xJavorek, Kováč
Branky hosté:  Branky ČSAD: 2xČermák, Klus, Laurenčík

Sestava Dobré:  Baran - Šmahaj D., Gryžboň, Imričko, Fojtík (65. Damek) - Bednárek - Filipčík, Palarčík (75.Kováč), Glembek (70.Figura), Šmahaj L. - Javorek Trenér: Baran P.

Sestava ČSAD: Stach - Čermák, Vrobel, Vagner, Klus, Pastrňák, Kaleta, Oliva, Laurenčík, Hánl, Přeček
Střídačka: Smolík, Vasil, Kulhánek, Fišer, Sajdak

V sobotním utkání jsem na domácím hřišti přivítali doposud neporažený tým s ČSAD Havířov. Kabina Dobré musela řešit problémy již před samotným zápasem. Z pracovních důvodů se k utkání nemohl dostavit Rajnoch, Glogara nepustily do brány problémy se zády a kvůli onemocněni chyběl samotný trenér Wiecek, za kterého vzal zápas pod svou taktovku gólman Baran.