A-tým: Tříbodové podzimní loučení...

neděle 10.11.2013 od 14:00 hřiště Staříč
mistrovské utkání 1.B třídy sk.C

FK STAŘÍČ

Branky Dobré:  Kisza
Sestava Dobré:  Pešák-Pietroszek (69.Gryžboň), Platoš (85.Kováč), Imričko,Šmahaj-Fojtík,Rajnoch-Palarčík,Lužný (79.Knodl),Filipčík-Kisza

I v posledním utkání doberští navázali na své výkony i střelecký um z minulých kol. Spokojeným divákům po celý zápas ukazovali, co všechno se dá zahodit. V první půli měli celou řadu nebezpečných situací před domácí brankou. Některé z nich byly jednoznačně gólové. Zejména situace, kdy Šmahaj nedokázal na brankové čáře dostat míč do sítě či akce Rajnocha, kdy byl společně s Kiszou nikým neatakován sám před brankářem. Doberští již tradičně velmi nebezpečně zahrávali rohové kopy. Gólově se však prosadili pouze jednou. Pěknou individuální akci Platoše zakončil mazácky Kisza. Domácí se dostali do jediné šance, když Pešákovi vypadl míč a střela Volného skončila na břevně.

I ve druhé půli hosté pokračovali ve festivalu zahozených šancí. Staříč dostal příležitost srovnat z penalty. Tu však Pešák vyrazil. V závěru zahodili svou třetí stoprocentní šanci v utkání Rajnoch i Šmahaj. Utkání tak skončilo zaslouženou leč hubenou výhrou hostí.

Zimní turnaj - Vratimov
Ples fotbalistů ODKAZY