A-tým: V derby šťastnější Staré Město...

sobota 2.listopadu od 14:30 hřiště Sparta
mistrovské utkání 1.B třídy sk.C

TJ DURMAN STARÉ MĚSTO
Sestava Dobré:  Pešák - Pietroszek (Malchárek), Platoš, Imričko, Šmahaj - Fojtík, Rajnoch - Palarčík, Lužný (Figura), Filipčík (Gryžboň) - Kisza (Koloničný)

Diváci v Dobré viděli zejména v první půli velmi pohledné utkání hrané ve vysokém tempu. Doberští zahájili utkání velkým náporem. Nikdo by se nedivil, kdyby po 20 minutách byl stav 3:0. Hosté i díky výborným zákrokům svého brankáře úvodní smršť přečkali. A naopak udeřilo na druhé straně. Rychlý protiútok zakončili gólově. Domácí stále tlačili, ale v první půli již srovnat nedokázali.

Ve druhé půli se hra odehrávala mezi šestnáctkami. Domácí si již větší šanci nevytvořili. V úplném závěru si Staré Město po dalším brejku do otevřené obrany pojistilo výhru.

Doberští byli zejména v první půli herně lepším týmem, ale již po několikáté doplatili na svou střeleckou nemohoucnost a zůstali tak bez bodu.

Rozpisy - Podzim 2018

MUŽI