A-tým: Výhra v Suché...

mistrovské utkání 1.B třídy sk.C

HORNÍ SUCHÁ

Branky Dobré:  Palarčík

Hosté byli v Suché v první půli herně lepším týmem. Byli znatelně rychlejší a dokázali se prosadit před soupeřovou šestnáctkou. V průběhu hry si vypracovali i dvě stoprocentní šance. Nejprve se po samostatném úniku Kisza neprosadil před ležícím brankářem. Další tutovku měl Rajnoch. Ten již gólmana překonal, ale míč směřující do sítě vykopl na brankové čáře domácí obránce. Domácí v první půli Pešáka ohrožovali pouze s rohů.

Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil : Hosté nadále působili svěžejším dojmem. Skóre otevřel po pohledné akci Palarčík. Lužný chytrou přihrávkou založil rychlý protiútok, který potáhl Šmahaj. Jeho ostrou přízemní přihrávku sice Kisza netrefil, ale na zadní tyči se nekrytý Palarčík nemýlil. Domácí poté přidali, ale Pešáka stále ohrožovali zejména ze standardních situací. Doberský brankář se při nich dvakrát vyznamenal, když předvedl vynikající reflexní zákroky na brankové čáře. Do konce utkání již branka nepadla. Doberští si tak odvážejí první vítězství ze soupeřova hřiště v tomto ročníku.

Rozpisy - Podzim 2018

MUŽI