A-tým: Gól z 1.minuty rozhodl o osudu utkání...

sobota 27.října od 15:00 - Hřiště ve Hnojníku - 1.B třída sk.C

SOKOL HNOJNÍK

Sestava Dobré:  Glogar - Fojtík, Gryžboň, Imričko, Bednárek - Rajnoch (54. Filipčík), Palarčík, Šmahaj D. - Javorek, Figura (64. Glembek), Šmahaj L.

Hnojník: Lamoš – T. Škarka – T. Jantoš (85. M. Klus), M. Stryja – P. Sikora – Zahradnik, A. Rusz, J. Rusz, Hlávka – Polák, Krawiec (70. Jaworek). Trenér: Jiří Škarka.

Rozhodčí: Sopoliga L. - Pasterčák J.

Denik.cz:
Hnojník slaví první vítězství v podzimní části soutěže. Bylo zřejmé, že jeho neúspěšná série musí jednou skončit. Odskákala to Dobrá, stala se prvním celkem, který letos proti Hnojníku nezabodoval. O osudu utkání rozhodl Krawiec, který si hned po zahájení hry naběhl na Zahradnikovu přihrávku a poté obstřelil gólmana. „Branka nás povzbudila.

Snažili jsme se hrát aktivně, naskytlo sen nám čtyři pět slibných protiútoků, které jsme ovšem nedotáhli," rekapituloval střetnutí trenér Hnojníku Jiří Škarka. „Ve druhém poločase jsme se zaměřili na udržení příznivého výsledku. Docela se nám to dařilo, Dobrou jsme nepustili skoro k ničemu." V nastaveném čase měli domácí štěstí, na jejich břevně znenadání přistál centrovaný míč.