A-tým: Gól z 1.minuty rozhodl o osudu utkání...

sobota 27.října od 15:00 - Hřiště ve Hnojníku - 1.B třída sk.C

Sestava Dobré:  Glogar - Fojtík, Gryžboň, Imričko, Bednárek - Rajnoch (54. Filipčík), Palarčík, Šmahaj D. - Javorek, Figura (64. Glembek), Šmahaj L.

Hnojník: Lamoš – T. Škarka – T. Jantoš (85. M. Klus), M. Stryja – P. Sikora – Zahradnik, A. Rusz, J. Rusz, Hlávka – Polák, Krawiec (70. Jaworek). Trenér: Jiří Škarka.

Rozhodčí: Sopoliga L. - Pasterčák J.

Denik.cz:
Hnojník slaví první vítězství v podzimní části soutěže. Bylo zřejmé, že jeho neúspěšná série musí jednou skončit. Odskákala to Dobrá, stala se prvním celkem, který letos proti Hnojníku nezabodoval. O osudu utkání rozhodl Krawiec, který si hned po zahájení hry naběhl na Zahradnikovu přihrávku a poté obstřelil gólmana. „Branka nás povzbudila.

Snažili jsme se hrát aktivně, naskytlo sen nám čtyři pět slibných protiútoků, které jsme ovšem nedotáhli," rekapituloval střetnutí trenér Hnojníku Jiří Škarka. „Ve druhém poločase jsme se zaměřili na udržení příznivého výsledku. Docela se nám to dařilo, Dobrou jsme nepustili skoro k ničemu." V nastaveném čase měli domácí štěstí, na jejich břevně znenadání přistál centrovaný míč.

Muži - zimní příprava 2021
Vzhledem k nouzovému stavu a opatřením vlády nelze trénovat standardním způsobem ve skupinách.
Tréninky MUŽŮ i DOROSTU jsou tedy ode dnešního dne až do odvolání individuální – běžecké.

Náplň: 2x týdně výběh na známém nošovickém okruhu s tím, že mezi jednotlivými tréninkovými dny musí být 2 dny pauza.
Běh se skládá ze 4 sérií (kol) po 11 minutách. Každou sérii běžet vysokým tempem. Jedno kolo by mělo být uběhnuto za 6-8 minut. Z toho vyplývá odpočinek mezi sériemi (3-5 minut).
Před každým tréninkem je důležité rozběhání, rozdýchání a protažení. Mezi jednotlivými sériemi rovněž protáhnout a dostat se co nejvíce do klidového režimu před další kolem.
Po konci tréninku protáhnout a dostat se co nejrychleji domů do tepla.