5 (2)
1 (0)

Branky Dobré:  2x Filipčík, 2x Rajnoch, Kisza V.
Sestava Dobré:  Pešák-Platoš, Knodl, Imričko, Šmahaj-Fojtík, Pietroszek (Zícha)-Palarčík (Kisza),Lužný (Koloničný),Filipčík-Rajnoch

V utkání dvou týmů z chvostu tabulky byli jednoznačně lepší domácí. V první půli se ujali vedení 2:0 po brankách Filipčíka a Rajnocha. Na obě branky přihrál Palarčík, který také excelentně zahrával přímé kopy. Ve druhé půli hosté mohli výsledek korigovat, ale nařízenou penaltu Pešák kryl.Chvíli poté Filipčík ukázkovou ranou zvýšil na 3:0. Následně se po rohu prosadil střídající Kisza. Poslední branku domácích vstřelil Rajnoch po centru Kiszy. Hosté v závěru již jen korigovali výsledek.

Muži - zimní příprava 2021
Vzhledem k nouzovému stavu a opatřením vlády nelze trénovat standardním způsobem ve skupinách.
Tréninky MUŽŮ i DOROSTU jsou tedy ode dnešního dne až do odvolání individuální – běžecké.

Náplň: 2x týdně výběh na známém nošovickém okruhu s tím, že mezi jednotlivými tréninkovými dny musí být 2 dny pauza.
Běh se skládá ze 4 sérií (kol) po 11 minutách. Každou sérii běžet vysokým tempem. Jedno kolo by mělo být uběhnuto za 6-8 minut. Z toho vyplývá odpočinek mezi sériemi (3-5 minut).
Před každým tréninkem je důležité rozběhání, rozdýchání a protažení. Mezi jednotlivými sériemi rovněž protáhnout a dostat se co nejvíce do klidového režimu před další kolem.
Po konci tréninku protáhnout a dostat se co nejrychleji domů do tepla.