A-tým: Střelci Dobré se probrali...

sobota 5.října od 15:30 hřiště Sparta
mistrovské utkání 1.B třídy sk.C

TJ SOKOL NÝDEK

Branky Dobré:  2x Filipčík, 2x Rajnoch, Kisza V.
Sestava Dobré:  Pešák-Platoš, Knodl, Imričko, Šmahaj-Fojtík, Pietroszek (Zícha)-Palarčík (Kisza),Lužný (Koloničný),Filipčík-Rajnoch

V utkání dvou týmů z chvostu tabulky byli jednoznačně lepší domácí. V první půli se ujali vedení 2:0 po brankách Filipčíka a Rajnocha. Na obě branky přihrál Palarčík, který také excelentně zahrával přímé kopy. Ve druhé půli hosté mohli výsledek korigovat, ale nařízenou penaltu Pešák kryl.Chvíli poté Filipčík ukázkovou ranou zvýšil na 3:0. Následně se po rohu prosadil střídající Kisza. Poslední branku domácích vstřelil Rajnoch po centru Kiszy. Hosté v závěru již jen korigovali výsledek.