A-tým: Propad na dno tabulky...

sobota 21.září od 16:00 hřiště Sparta
mistrovské utkání 1.B třídy sk.C

FINSTAL LUČINA

Branky Dobré:  Šmahaj
Sestava Dobré:  Pešák - Malchárek (38.Kováč), Kisza (45.Zícha), Knodl (38. Lužný), Šmahaj - Pietroszek, Fojtík - Palarčík, Rajnoch, Filipčík - Koloničný

Domácím z důvodu rodinných oslav či dovolených citelně chyběli tři klíčoví muži defenzívy - oba stopeři Imričko s Platošem a defenzivní záložník Gryžboň. Jejich absence se ukázala pro vývoj utkání jako jeden z rozhodujících faktorů.

V Dobré totiž bylo za 30 minut po zápase. Ligocki a spol. dokázali během první půlhodiny využít hrubých chyb domácích právě v prostorech před stopery . V podstatě každou svou akci zakončili hráči Lučiny brankou. A když domácí opět nedokázali proměnit žádnou se svých šancí ze hry, zrodil se z pohledu doberských zasloužený debakl. Čekání domácích na gól ze hry se protáhlo již na 5 utkání.

Jediným pozitivem bylo, že se na trávníku konečně objevil Lužný. Ten svým klidem a přehledem prokázal, že bude posilou.

Rozpisy - Podzim 2018

MUŽI