A-tým: Potřetí za sebou bez vstřelené branky...

TJ SOKOL DOBRÁ "A"
2 (1)
0 (0)
Sestava Dobré:  Glogar (46.Pešák) - Šmahaj, Platoš, Rajnoch, Malchárek - Gryžboň,Fojtík - Filpčík,Pietroszek (46.Palarčík), Kisza - Koloničný

Na úzkém hřišti v Písku měli navrch houževnatí domácí hráči. První branku vstřelili již ve druhé minutě po rohovém kopu. I pak měli písečtí ještě několik příležitostí. Nastřelili tyč i břevno.

Úvod do druhé půle opět lépe vyšel domácím. Po dalším rohu zvýšili umístěnou hlavičkou na 2:0.

Hosté poté přidali, opticky měli více ze hry, ale bez efektu. Naopak domácí stále hrozili nebezpečnými kontry.

Branka do konce utkání již nepadla. Doberští si tak odvážejí zaslouženou porážku, když za soupeřem zaostávali v bojovnosti, nasazení a odolností v osobních soubojích.

Muži - zimní příprava 2021
Vzhledem k nouzovému stavu a opatřením vlády nelze trénovat standardním způsobem ve skupinách.
Tréninky MUŽŮ i DOROSTU jsou tedy ode dnešního dne až do odvolání individuální – běžecké.

Náplň: 2x týdně výběh na známém nošovickém okruhu s tím, že mezi jednotlivými tréninkovými dny musí být 2 dny pauza.
Běh se skládá ze 4 sérií (kol) po 11 minutách. Každou sérii běžet vysokým tempem. Jedno kolo by mělo být uběhnuto za 6-8 minut. Z toho vyplývá odpočinek mezi sériemi (3-5 minut).
Před každým tréninkem je důležité rozběhání, rozdýchání a protažení. Mezi jednotlivými sériemi rovněž protáhnout a dostat se co nejvíce do klidového režimu před další kolem.
Po konci tréninku protáhnout a dostat se co nejrychleji domů do tepla.