A-tým: Ve Fryčovicích nerozhodně...

sobota 7.září od 16:30 hřiště Fryčovice
mistrovské utkání 1.B třídy sk.C

TJ SOKOL FRYČOVICE "A"

Sestava Dobré:  Glogar - Šmahaj, Imričko, Platoš, Malchárek - Gryžboň, Fojtík - Filipčík, Pietroszek (80.Kováč), Pastor (30.Koloničný)- Kisza (82.Zícha)

Šance sice byly na obou stranách, ale gól nepadl. Domácí v první půli hrozili především po standardních situacích. Po jednom z rohů dokonce trefili břevno. Na druhé straně se objevil ve stoprocentní šanci Koloničný. Domácí gólman však reflexivně zasáhl a tvrdou střelu z pěti metrů dokázal vyrazit.

Ve druhé půli měli další šanci domácí po přímém kopu, ale brankář Glogar dokázal bombu z šestnáctky vyrazit. Další nebezpečné závary před doberskou brankou již obrana dirigovaná výborným Imričkem, dokázala vyřešit.

A když hosté nedokázali kvalitně dokončit několik nadějných brejků do otevřené fryčovické obrany, zrodila se bezbranková remíza.

Rozpisy - Podzim 2018

MUŽI