A-tým: Prohra s Hnojníkem...

sobota 31.srpna od 17:00 hřiště Sparta
mistrovské utkání 1.B třídy sk.C

SOKOL HNOJNÍK
Sestava Dobré:  Pešák - Šmahaj, Imričko, Kisza, Malchárek - Gryžboň J., Fojtík (70.Kováč) - Filipčík, Pietroszek, Palarčík - Rajnoch

Domácí svého soupeře přehráli i přestříleli, nicméně z vítězství se radovali hosté.

Doberští měli po celé utkání navrch, vytvořili si spostu šancí po rychlých akcích vedených převážně po stranách.

Nedokázali však proměnit ani ty největší tutovky.

Jak s šancí naložit jim v závěru utkání ukázal jejich bývalý spoluhráč Ďurfina.

Po výpadu do otevřené doberské obrany dokázal prostřelit Pešáka a hosté se tak radovali z vítězství.