2 (2)
1 (1)

Branky Dobré:  Palarčík (pen.)
Sestava Dobré:  Pešák - Šmahaj, Imričko, Knodl, Kisza(70.Babiš) - Gryžboň (46.Malchárek), Fojtík - Filipčík, Pietroszek, Palarčík - Rajnoch

Hosté zaspali začátek utkání a ve 20 minutě prohrávali 2:0. Nejprve po hrubé chybě domácí defenzívy a centru zleva skoroval zblízka domácí hráč. Další chybu doberští vyrobili po přímém kopu. Domácí útočník opět z bezprostřední blízkosti pohodlně skóroval.

Doberští poté domácí přitlačili. Vypracovali si celou řadu šancí především po standardních situacích, ale vstřelili pouze jedinou branku. Palarčík proměnil penaltu po faulu na šmahaje.

ve druhé půli hosté zvýšili tlak, ale nedokázali proměnit ani nejvyloženější šance.

Domácí tak po zásluze zvítězili...

Muži - zimní příprava 2021
Vzhledem k nouzovému stavu a opatřením vlády nelze trénovat standardním způsobem ve skupinách.
Tréninky MUŽŮ i DOROSTU jsou tedy ode dnešního dne až do odvolání individuální – běžecké.

Náplň: 2x týdně výběh na známém nošovickém okruhu s tím, že mezi jednotlivými tréninkovými dny musí být 2 dny pauza.
Běh se skládá ze 4 sérií (kol) po 11 minutách. Každou sérii běžet vysokým tempem. Jedno kolo by mělo být uběhnuto za 6-8 minut. Z toho vyplývá odpočinek mezi sériemi (3-5 minut).
Před každým tréninkem je důležité rozběhání, rozdýchání a protažení. Mezi jednotlivými sériemi rovněž protáhnout a dostat se co nejvíce do klidového režimu před další kolem.
Po konci tréninku protáhnout a dostat se co nejrychleji domů do tepla.