A-tým: Vítězný vstup do sezóny...

sobota 17.srpna od 17:00 hřiště Na Spartě
mistrovské utkání 1.B třídy sk.C

TJ DOBRATICE

Branky Dobré:  30. Pietroszek,68. 89. Rajnoch
Branky hosté:  40. Dobiáš M.

Sestava Dobré:  Pešák - Kisza, Knodl(46.Platoš), Imričko, Šmahaj - Pietroszek (70.Gryžboň), Fojtík M.- Palarčík, Rajnoch, Filipčík (80.Kováč)- Koloničný (46.Javorek)

První šanci zápasu měli po centru z pravé strany hosté. Domácí brankař Pešák (nová posila na host. z Frenštátu p.R.) ukázal vynikající reflex a střelu ze tří metrů vyrazil na roh. Domácí šli do vedení po výstavním gólu Pietroszka. Defenzivní záložník Dobré se z 25 metru opřel do míče a ten skončil v šibenici bezmocného dobratického brankáře. Skóre se opět měnilo ve 40. minutě, kdy obrana Dobré udělala chybu v rozehrávce a po rychle akci hosté vyrovnali. Ve druhé půli od 65. minuty vysunuli domácí presink až k soupeřově šestnáctce. Odměnou jim byla branka Rajnocha v 68.minute. Po přihrávce Šmahaje dokázal Rajnoch prostřelit hostujícího Klesniaka. V posledních 20 minutách se hoste snažili vyrovnat, ale vice šanci na vstřelení branky měli po brejcích doberští. Poslední gól pak vstřelil po jednom z dalších rychlých protiútoků do otevřené dobratické obrany opět Rajnoch.

V dalším kole zajíždíme do Hrádku.

Rozpisy - Podzim 2018

MUŽI