Letní fotbalová škola
Ve dnech 4. – 7.7.2013 proběhla fotbalová škola, pro děti od 6 – 12 let, na fotbalovém hřišti TJ Sokol Dobrá. Zúčastnilo se 24 dětí, které reprezentují náš klub. Děti měly kromě tréninků, velmi nabitý program. Navštívila nás skupina NessiGroup, která nám ukázala sportovní výcvik psů, který si mohli i děti vyzkoušet. V pátek pak si s dětmi přijeli zatrénovat trenéři z Baníku Ostrava, kteří trenérům a dětem ukázali moderní metodu trénování. Měli také možnost vidět zásahovou jednotku Policie ČR, která vše důkladně vysvětlila a půjčila výzbroj na vyzkoušení. Po celý víkend nám zapůjčil Autoservis Bártek novou Škodu Octavia, kterou si mohli rodiče vyzkoušet a projet se. A protože nám počasí přálo, podnikli jsme opékání párků s rodiči, jako rozloučení za celým víkendem. Všem moc děkujeme a těšíme se na další příští fotbalovou školu.

Fotka malá

Fotogalerie: