Přípravka

Přípravka TJ Sokol Dobrá

Přijď mezi nás!
Prázdniny skončily a fotbalová sezóna je v plném proudu. Naši nejmenší borci již zahájili přípravu v srpnu. Po úspěšné minulé sezóně jsou nažhavení na pokračování ve vynikajících výsledcích, kdy např. kluci z ročníku 2011 dosáhli vítězství v krajské lize předpřípravky.

Fotka malá Svými výsledky kluci zaujali i mládežnické skauty z okolních měst a největší poctou a ocenění trenérské práce byl pro nás zájem fotbalových skautů z Baníku Ostrava. Kluci byli pozváni na několik fotbalových kempů tohoto vrcholového oddílu, kterých se samozřejmě s radostí účastnili.

Fotka malá
Zveme všechny děti předškolního a školního věku, aby rozšířili naše řady a poznaly krásu nejoblíbenějšího a nejkrásnějšího kolektivního sportu u nás. Děti se zde naučí základům atletiky se základními prvky gymnastiky. Dále v dnešním individuálním světe vycházet v kolektivu a umět se prosadit. Fotbal je vynikající alternativou k dnešní „tabletové“ době, kdy děti tráví většinu času bez pohybu na čerstvém vzduchu.

SPORTU ZDAR A FOTBALU ZVLÁŠŤ.

KONTAK NA TRENÉRA:
Martin Budínský